Poligonal Aydınlatma Direkleri

POLİGONAL AYDINLATMA DİREĞİ 106

Poligonal Aydınlatma Direkleri


Poligonal aydınlatma direkleri, birbiri ile iç içe geçen poligonal parçaların bir bütün halinde yer aldığı bir direk çeşididir. HKN Firması bünyesindeki hizmet ürünleri kapsamında var olan bu ürünler, poligonal şekilli olarak da nitelendirilen nesnelerin ve köşelerin birleşimini içermektedir. Aydınlatma ürünü olarak da büyük yapılı lambalar kullanılmakla beraber led sistemlerini içeren poligonal aydınlatmalar da yer almaktadır. Park ve sokaklar gibi alanların aydınlatılmasında kullanılan poligonal direkler, kesintisiz bir aydınlatma hizmetinin sağlanması kısmında bulunurlar. Otoyol ve caddelerin aydınlatılması işlemlerinde de var olan poligonal aydınlatma direkleri, malzeme çeşidi ve yükseklik gibi çeşitli unsurlar etrafında şekillenmekte ve üretimi sağlanmaktadır.

Malzeme Çeşidi ve Dayanıklılığı

4 mevsimin yaşandığı ülkemizde, sert hava koşulları da görülmektedir. Bu koşullara dayanaklı aydınlatma direklerinin üretiminin sağlanması bir zorunluluk ifade eder. Bu zorunluluk kapsamında imalatını gerçekleştirdiğimiz poligonal aydınlatma direkleri, yağmur ve kar gibi yağışlı hava olaylarına karşı dirençli bir yapıda yer alır. Malzeme olarak sert ve sağlam bir şekilde var olan ürün tercihi, direk yapısının daha dayanaklı olmasını sağlar. HKN Firması olarak özen gösterdiğimiz imalat ve üretim süreçleri, montaj kısımlarını da içermektedir. Bu noktada malzeme çeşidi ve dayanaklılığı konusunda titizlik unsurlarını gözeten çalışmalar yürütmekte ve üretim faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. Siz müşterilerimizin dayanıklı ürünlere sahip olması, üretim ve imalat aşamalarına ek olarak montaj işlemleri detaylarını oluşturan temel bir unsur olarak yer almaktadır.

İmalat ve Üretim İşlemleri

Poligonal aydınlatma direkleri, imalat ve üretim işlemlerinin hatasız bir şekilde tamamlanması ile meydana gelir. İlgili işlemler, gerekli personel kalitesi ve malzeme unsurlarının sağlanması ile gerçekleşir. Personel kalitesi olarak teknik işlem bilgisine sahip yetkin kişilerin varlığı yer alır. Bu duruma ek olarak malzemelerin dayanaklı türlerde var olması da gerekir. İlgili niteliklere ek olarak imalat süreçlerindeki süre ve kurallara uyulması da eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilen üretim faaliyetlerini beraberinde getirir. Mevcut faaliyetlerin yürütülmesinde, poligonal parçaların belirli yöntem ve metotlar dahilinde yerleştirilmesi ve montaj edilmesi kısımları yer alır. Tüm bu işlemlerin tamamlanması ile birlikte imalat ve üretim işlemleri gerçekleştirilmiş olur.

Poligonal Direklerin Kullanım Alanları

HKN Firması olarak montaj ve kurulum işlemlerini de gerçekleştirdiğimiz poligonal aydınlatma direkleri ürünleri, çeşitli konumlardaki kullanım alanlarını içermektedir. Bu alanlar, genellikle aydınlatma ihtiyacının fazla olduğu yerleri kapsar. İlgili yerlerde, toplumsal faaliyetlerin daha çok olması durumu da yer alır. Bu faaliyetler bütününde, trafik ve insan hareketliliğinin hızlı geliştiği alanlar bulunur. Mevcut alanlar;

Şehir içindeki sokak, mahalle ve cadde aydınlatma hizmetleri bölgeleri
Kavşak noktaları, parklar, şantiye çalışma alanları ve büyük çaplı iş yerleri
Şehirler arası otoyol hizmetleri bölümleri (yollar ve dinlenme tesisleri durakları)

gibi alanlardır. Bu alanlardaki aydınlatma türlerinde, enerji tasarrufu ve yükseklik unsuru gibi
ihtiyaçlar var olduğu için poligonal aydınlatma direkleri ürünleri tercih edilmektedir. İlgili tercihlerdeki istek ve ihtiyaçların karşılanması noktasında ise güvenli ve kaliteli hizmet anlayışı ile hareket eden bir yapı ile HKN firması olarak siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 

Whatsappdan ulaşın